آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

خرید 100% آنلاین تورهای داخلی برای اولین بار در ایران

 

راهنماي خريد آنلاين تور چابهار در سایت طاهاگشت:

جهت فرایند خرید آنلاین تور چابهار، می بایست در جدول بالا (قسمت پرواز+هتل | تور) مبدا و مقصد تور، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین و تعداد اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو جزییات کامل تور مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

شما می توانید با انتخاب هتل مورد نظر خود از بین صدها هتل و همچنین انتخاب پرواز خود از بین صدها پرواز موجود تور دلخواه خود را ایجاد و سپس نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید خرید تور شما به صورت صد در صد آنلاین می باشد و بلافاصله بعد از انجام تراکنش بانکی، بلیط هواپیما و واچر قطعی هتل به همراه توضیحات لازم جهت استفاده از تور خود را دریافت می نمایید.

--------------------------------------------------------

 

بهترین زمان برای رزرو تور چابهار

همانطور که از نام این شهر پیداست، چابهار تنها شهر کشور است که چهار فصل سال همانند بهار است.

از همین رو انتخاب تور چابهار یکی از بهترین پیشنهادات سفر در کل سال می باشد.

با این وجود که هر چهار فصل در چابهار، بهار است پس از بررسی شرایط

 • آب و هوا
 • شلوغی
 • و ...

بهترین زمان برای انتخاب تور چابهار برای شما کدام است؟

 1. فصل بهار:

اوایل فصل بهار به دلیل تعطیلات نوروز، یکی از شلوغ ترین زمان های چابهار می باشد. اما به طور کلی آب و هوا نسبتا گرم می باشد و از اوایل اردیبهشت به دلیل رطوبت هوا مسافران این شهر کم تر خواهد شد.

اگر خلوت بودن شهر برای شما اهمیت دارد و با رطوبت نیز مشکلی ندارید، بهار می تواند فصل مناسب برای سفر به چابهار برای شما باشد.

هزینه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل نیز در این مدت ارزان تر از دیگر فصول سال می باشد.

 1. فصل تابستان:

به طور کلی چابهار در میان بندرها و شهرهای جنوبی از آب و هوای خنک تری برخوردار است. از همین رو می باشد که در بین جاذبه های تابستانی کشور نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

البته رطوبت و شرجی بودن هوا در فصل تابستان کمی بیشتر از دیگر فصل ها می باشد، اما با تمام این وجود باز چابهار در تابستان نیز می تواند مقصد گردشگری مناسبی برای تمامی افراد باشد.

جشنواره تابستانی مونسون که هر ساله از 31 تیر تا 22 شهریور در چابهار برگزار می شود یکی دیگر از دلایل محبوبیت این بندر در فصبل تابستان می باشد.

 1. فصل پاییز:

بهترین پیشنهاد برای سفر به چابهار فصل پاییز است چرا که

 • رطوبت هوا کمتر شده
 • هوا خنک و ملایم می باشد
 • به دلایل مختلف مسافران کمتری به چابهار سفر می کنند
 • به دلیل تقاضا کمتر مسافران هزینه ها کاهش پیدا می کنند

بنابراین می توان گفت پاییز از هر نظر بهترین زمان برای سفر به بندر چابهار می باشد.

 1. فصل زمستان:

زمستان جز فصل های شلوغ چابهار می باشد که به دلیل آب و هوای مناسب طرفداران زیادی پیدا کرده است. سردترین دما سال در فصل زمستان می باشد که تقریبا 19 درجه سانتی گراد می باشد.

البته کمترین دما ثبت شده در چابهار 16 درجه سانتی گراد می باشد. برای مقاصد گردشگری در زمستان تور چابهار انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.

در فصل زمستان چابهار جز گرم ترین نقاص گردشگری کشور می باشد و می تواند با آب و هوای بهاری که دارد شما را شیفته خود خواهد کرد.

به طور کلی بهترین فصل برای بازدید از چابهار از نظر مسافران پاییز و زمستان می باشد. البته همانطور که گفته شد به دلیل آب و هوای مناسب این تور چابهار در چهار فصل سال فعال بوده و طرفداران بسیاری نیز دارد.

آیتمی جهت نمایش در این گروه موجود نیست